Connect with us

Portalul orasului Targoviste – Targoviste.info

O importantă companie din Dâmbovița face angajări! Salariile oferite sunt foarte bune!

Stiri

Mai multe posturi sunt disponibile chiar în aceste zile, În anunțul de angajare sunt oferite detalii și despre condițiile pe care candidații trebuie să le îndeplinească.

SC Oțel Inox S.A. Târgoviște scoate la concurs 10 posturi de operatori linii de producție:

Candidatul ideal
Absolvent studii medii (profil tehnic);
Cunostinte PC nivel mediu;
Disponibilitate lucru in 3 schimburi;
Spirit de initiativa;
Lucru in echipa;
Responsabilitate si abilitati de comunicare.

Descrierea jobului
Operarea masinilor unelte semiautomate si automate;
Identificarea materialelor ce urmeaza a fi operate;
Gestionarea procesului de debitare material;
Manipularea sarcinilor in conditii de siguranta.

Compania ofera:

Oportunitati de training si dezvoltare cariera;
Tehnologii si echipamente performante;
Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.
OTELINOX S.A. Targoviste, www.otelinox.com, este producator de produse metalurgice , singurul producator de produse plate inoxidabile din centrul si estul Europei. Din 1997, pachetul majoritar de actiuni a fost achizitionat de Samsung Deutschland GmbH – filiala a grupului SAMSUNG CORPORATION. In prezent, Samsung Deutschland GmbH detine 94,26% din capital social al OTELINOX. Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!

Mai multe detalii găsiți AICI.

Mai multe in Stiri

To Top

Ajuta comunitatea cu un Share